Търсим да наемем планински водач!

Снегоходки на Картала

Представяне: Топ гайдс ООД е лицензиран туроператор, ръководен от действащи планински водачи, които работят на територията на България, на Балканите, както и по-далечни дестинации в чужбина. Търсим да разширим екипа си с квалифициран планински водач.

Топ гайдс ООД предлага разнообразно поле на изява тъй като работи в 3 направления:

  • Пътувания за български граждани на територията на България;
  • Пътувания за български граждани в близки и далечни дестинации;
  • Пътувания за чуждестранни граждани в България и на Балканите.

Изисквания:

  • Да притежава диплома от Асоциация “Планини и хора” или еквивалентен като стандарт на обучение център, и да е регистриран в НТР;
  • Шофьорска книжка и опит в шофирането;
  • Владеене на английски или испански език;
  • Опит в работа с клиенти е предимство.

Задължения:

Да се грижи за организирани групи и индивидуални клиенти на фирмата в качеството си на планински водач.

Ние предлагаме:

  • Стартов хонорар от 130 лв/ден нетно (с отделно покрити данъчни и социални задължения);
  • Възможност за професионално и личностно развитие в рамките на екип, изграден от дългогодишни специалисти в областта;
  • При желание и интерес възможност за кариерно развитие в сферата на планинския туризъм и туроператорството.

Необходими документи:

  • Диплома за професионална квалификация “Планински водач”;
  • Диплома за ниво на владеене на език;
  • Кратко представяне на интересите и опита в сферата на планинарството и заниманията на открито.

Ако желаете да се включите в екипa, изпратете вашата кандидатура на info@bulguides.com. Ще отговорим само на одобрените кандидати до 1-ви февруари, за да ги поканим на онлайн събеседване и впоследствие среща.